Skupujemy złoto online bez wychodzenia z domu

22 623 85 61

  • Language:
  • Polski

O nas

Metal Market Europe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wiejskiej 11/1 to niezależny dealer metali szlachetnych, który oferuje kompleksową obsługę inwestorów indywidualnych i grupowych na polskim rynku. Sprzedajemy i skupujemy monety bulionowe oraz sztabki, doradzamy, pośredniczymy w transakcjach między Klientami oraz producentami, realizujemy transakcje w walutach PLN, EURO, USD, CHF, GBP.

Łączymy wieloletnie doświadczenie w obrocie metalami szlachetnymi z nowoczesnymi standardami obsługi klienta, umożliwiamy odbiór osobisty w siedzibie firmy w Warszawie. Ceny naszych produktów zależne są od bieżących kursów złota i srebra, których monitoring udostępniamy na naszych stronach internetowych, zakupy w naszych sklepach internetowych www.metalelokacyjne.pl i www.wyrobymennicze.pl są intuicyjne. Gwarantujemy korzystne ceny oraz możliwość ich negocjacji.

Dzięki niskim prowizjom własnym gwarantujemy ceny niższe od cen oferowanych przez konkurencje. Dodatkowym atutem jest możliwość negocjacji. Nasi Klienci nie przepłacają!

Realizujemy zamówienia dowolnych rozmiarów, zarówno na potrzeby dużych jak i małych inwestorów. Zapewniamy profesjonalny dostęp do metali inwestycyjnych nawet Klientom o małych portfelach indywidualnych, dopiero rozpoczynającym inwestowanie w złoto i srebro.

W ofercie sklepów www.metalelokacyjne.pl i www.wyrobymennicze.pl znajdują się sztabki i monety, ze złota oraz z innych metali szlachetnych z renomowanych mennic z całego świata. Są to m.in.